Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Skrzat po II WTK
Skrzat po II WTK 22/23 Drukuj

       

Skrzaci po II WTK 2022/23

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

35

40

75

2.

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

37

37

74

3.

3585

Iwanicki

Bartłomiej

ŚKTS Świecie

2014

33

33

66

4.

 

Sondej

Marcel

LUKS Chełmno

2014

28

35

63

5.

 

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

30

32

62

6.

 

Mańkowski

Mikołaj

LUKS Chełmno

2014

26

29

55

7.

8388

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

25

25

50

8.

8379

Buczkowski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

23

50

9.

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

40

0

40

10.

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

32

0

32

11.

11611

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

0

31

31

12.

 

Ewertowski

Oliwier

UKS  Strzemyk Grudziądz

2014

31

0

31

13.

11610

Parzyszek

Antoni

KS Nowa Era Toruń

2015

0

30

30

14.

8381

Dogoński

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

29

0

29

15.

 

Lubomski

Tymoteusz

KS Nowa Era Toruń

2014

0

28

28

16.

 

Kelbratowski

Olaf

ŚKTS Świecie

2014

0

27

27

17.

8384

Kowalewski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

26

26

18.

 

Kelbratowski

Igor

ŚKTS Świecie

2016

0

24

24

19.

 

Reder

Tymoteusz

UKS  Strzemyk Grudziądz

2014

24

0

24

20.

8382

Garsztka

Julian

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

23

0

23

21.

 

Kotowski

Łukasz

LUKS Chełmno

2014

22

0

22

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz