Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 22/23 Drukuj
 
        

Żaczki po III WTK 2022/23

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

82

71

94

247

2.

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

62

59

71

192

3.

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

71

52

59

182

4.

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

55

55

71

181

5.

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

52

55

62

169

6.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

46

35

48

129

7.

1490

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

40

37

40

117

8.

346

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

33

33

40

106

9.

8352

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

31

29

31

91

10.

7671

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

23

31

32

86

11.

3024

Woźniak

Dorota

IKTS Noteć Inowrocław

2012

29

27

29

85

12.

4543

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

28

25

27

80

13.

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

21

23

30

74

14.

3187

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

25

23

24

72

15.

5221

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno

2013

24

19

22

65

16.

8357

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

32

32

0

64

17.

2661

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

22

14

25

61

18.

10871

Jamroży

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

0

30

28

58

19.

8687

Czackowska

Kalina

LUKS Chełmno

2013

30

28

0

58

20.

8356

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

21

16

57

21.

2023

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

14

17

25

56

22.

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

19

14

22

55

23.

8375

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

17

0

44

24.

4609

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

17

0

22

39

25.

8367

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

18

21

0

39

26.

3188

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2013

15

19

17

51

27.

8393

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

10

22

32

28.

8369

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

11

16

27

29.

8370

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

26

0

0

26

30.

8377

Belter

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

9

16

25

31.

6381

Orzechowska

Alicja

Emdek Bydgoszcz

2013

0

25

0

25

32-33

5229

Bobik

Maja

Krajna Sępólno

2014

0

12

8

20

 

5218

Kucharska

Marta

Krajna Sępólno

2013

0

12

8

20

34-38

12042

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

0

0

16

16

 

2691

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

0

0

16

16

 

2692

Puszakowska

Zuzanna

KS Nowa Era Toruń

2014

0

0

16

16

 

10907

Lewandowska

Antonina

UKS TOP Solec Kujawski

2012

0

0

16

16

 

2130

Klugiewicz

Hanna

Sokół Gniewkowo

2013

0

0

16

16

3944

8386

Piechowiak

Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

8

8

 

8390

Senger

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

8

8

 

8394

Wachowska

Matylda

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

8

8

 

12041

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

0

0

8

8

 

2127

Kocińska

Nina

Sokół Gniewkowo

2013

0

0

8

8

 

 

Szaszkowa

Emilia

Sokół Gniewkowo

2014

0

0

8

8

45-47

8385

Łącz

Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

5

5

 

 

Lewicka

Michalina

Sokół Gniewkowo

2014

0

0

5

5

 

 

Lorek

Celina

Sokół Gniewkowo

2014

0

0

5

5

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz