Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Żak za sezon 22/23
Żak za sezon 22/23 Drukuj

       

Żacy za sezon 2022/23

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

94

94

82

114

302

2.

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

62

59

71

96

229

3.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

71

82

59

68

221

4.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

59

71

62

81

214

5.

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

55

55

52

45

162

6.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

46

48

48

53

149

7.

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

46

48

48

40

142

8.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

37

43

37

38

118

9.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

31

33

33

48

114

10.

4545

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2012

40

32

32

33

105

11.

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

33

31

31

33

97

12.

6118

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

30

30

29

36

96

13.

6121

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

29

29

30

36

95

14.

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

27

0

28

27

82

15.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

28

27

22

27

82

16.

8349

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

24

28

16

27

79

17.

8359

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

19

25

27

77

18.

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

23

23

22

27

73

19.

3021

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

19

21

16

27

67

20.

8376

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

25

22

20

67

21.

2663

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

22

17

16

27

66

22.

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

18

21

16

20

59

23.

8366

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

21

0

16

20

57

24.

8358

Lau

Xawier

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

17

14

0

20

51

25.

5373

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

26

25

0

0

51

26.

11265

Jendryczka

Franciszek

LUKS Chełmno

2012

0

19

27

0

46

27.

2662

Łukasiak

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2012

0

17

0

27

44

28.

8107

Zamojski

Kacper

Krajna Sępólno Kraj.

2013

15

23

0

0

38

29-30

5398

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

0

0

16

20

36

 

11611

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

0

0

16

20

36

31.

2658

Caglar

Leon

KS Nowa Era Toruń

2013

20

14

0

0

34

32.

11570

Krukovvskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

0

0

25

0

25

33.

8351

Heymann

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

13

12

0

0

25

34.

6538

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

0

0

22

0

22

35.

12261

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

0

0

16

0

16

36.

8368

Rozkowiński

Sebastian

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

14

0

0

0

14

37.

11199

Fijałkowski

Hubert

KTS Tajfun Wielka Nieszawka

2012

0

12

0

0

12

38-39

11610

Parzyszek

Antoni

KS Nowa Era Toruń

2015

0

0

10

0

10

 

12262

Sondej

Marcel

LUKS Chełmno

2014

0

0

10

0

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz