Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 22/23 Drukuj

       

III WTK Juniorów 2022/23

8.01.2023 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

70

awans do III Grand Prix

2.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

66

3.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

62

4.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

59

5.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

57

6.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

55

7.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

53

8.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

51

9.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

50

10.

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

48

11-12

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

45

 

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

45

13-16

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

39

 

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

39

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

39

 

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

17-24

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

28

 

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

 

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

28

 

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

28

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

28

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

28

25-32

4548

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

16

 

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

 

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

16

 

4673

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

16

 

4538

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

16

 

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

16

33-39

4540

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

11

 

3020

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

11

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

11

 

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

11

 

4537

Jankowski

Hubert

UKS Top Solec Kuj.

2005

11

 

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

11

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz