Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Senior za sezon 22/23
Senior za sezon 22/23 Drukuj

       

Seniorzy za sezon  2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

333

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

300

300

0

149

749

2.

334

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

168

274

198

229

701

3.

342

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

198

0

233

229

660

4.

1060

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

198

198

140

149

545

5.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

156

85

130

149

435

6.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

77

156

85

149

390

7.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

130

81

77

98

309

8.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

85

77

81

120

286

9.

4639

Krzyżanowski

Michał

Gotyk Toruń

86

110

74

68

0

252

10.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

72

68

60

107

247

11.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

70

53

70

98

238

12.

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

116

0

0

107

223

13.

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

0

53

64

98

215

14.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

68

25

60

83

211

15.

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

40

53

83

189

16.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

40

40

98

178

17.

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

0

40

53

83

176

18.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

53

53

40

67

173

19.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

25

60

40

67

167

20.

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

40

0

83

163

21.

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

25

25

53

83

161

22.

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

72

0

83

155

23.

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

0

64

0

83

147

24.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

40

25

40

67

147

25.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

74

0

72

0

146

26.

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

40

25

25

67

132

27.

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

60

70

0

0

130

28.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

0

64

64

0

128

29.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

0

0

40

83

123

30.

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

60

60

0

0

120

31.

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

0

25

25

67

117

32.

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

64

40

0

0

104

33.

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

53

18

25

0

96

34.

1198

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

0

53

40

0

93

35.

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

40

25

25

0

90

36.

2706

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

0

0

74

0

74

37.

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

25

0

40

0

65

38.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

0

40

25

0

65

39.

1301

Śliwiński

Marcin

UKS Szaniec

94

64

0

0

0

64

40.

5306

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

0

18

40

0

58

41.

2896

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

0

53

0

53

42.

5212

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

0

0

0

53

43-44

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

0

18

25

0

43

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

0

18

25

0

43

45-46

4503

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

40

0

0

40

 

9264

Prymula

Mariusz

UKS WDK Paterek

87

0

40

0

0

40

47-49

1297

Fąfara

Krzysztof

UKS Szaniec

74

40

0

0

0

40

 

8819

Ostrowski

Wiesław

Gruta

52

40

0

0

0

40

 

3974

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

40

0

0

0

40

50.

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

18

0

18

0

36

51.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

0

25

0

25

52-53

5315

Zgliński

Rafał

Energa KTS Toruń

77

0

25

0

0

25

 

1294

Ciołkowski

Paweł

UKS Szaniec

2

0

25

0

0

25

54-58

4502

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

25

0

0

0

25

 

5554

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2

25

0

0

0

25

 

5217

Zamojski

Mateusz

Krajna Sępólno

93

25

0

0

0

25

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

25

0

0

0

25

 

3983

Śnieżek

Patrk

Olimpia Grudziądz

97

25

0

0

0

25

59-60

6398

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

0

0

18

0

18

 

1184

Broża

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

95

0

0

18

0

18

61-63

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

0

18

0

0

18

 

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

5

0

18

0

0

18

 

9259

Grzelak

Michał

UKS WDK Paterek

89

0

18

0

0

18

64-65

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

18

0

0

0

18

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

18

0

0

0

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz