Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie117
miesi帷441
wszystkie439507

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 22/23 Drukuj

       

III WTK M這dzików 2022/23

07.01.2023 Gniewkowo

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

50

awans do III Grand Prix

2.

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

47

3.

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

44

4.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

42

5.

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

40

6.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

39

7.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

38

8.

3965

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

36

9.

5386

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

35

10.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

34

11-12

4545

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

31

 

6120

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

31

13-16

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

28

 

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

28

 

10875

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2012

28

 

5319

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toru

2010

28

17-24

3584

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

20

 

6118

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

20

 

2670

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

20

 

6119

Facenna

Krystian

LUKS Che軛no

2010

20

 

10112

S這mi雟ki

Stanis豉w

Olender Wielka Nieszawka

2011

20

 

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

20

 

10109

Borowy

Aleksander

Olender Wielka Nieszawka

2010

20

 

 

Nowakowski

Kacper

MLUKS Orlik Kcynia

2010

20

25-31

2687

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

11

 

10874

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

11

 

10115

Walczak

Pawe

Olender Wielka Nieszawka

2010

11

 

8688

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

11

 

 

Knapik

Nikodem

MLUKS Orlik Kcynia

2012

11

 

 

Popiela

Dominik

MLUKS Orlik Kcynia

2011

11

 

 

Czechowski

Oliwer

MLUKS Orlik Kcynia

2010

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz