Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Juniorek
II WTK Juniorek 22/23 Drukuj

       

II WTK Juniorek 2022/23

30.10.2022 Sępólno Kraj.

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

5227

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

70

awans do II Grand Prix

2.

6379

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

66

3.

1498

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

62

4.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

59

5.

4765

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

57

6.

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

55

7.

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

53

8.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

51

9.

42

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

50

10.

4760

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

48

11-12

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2010

45

 

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

45

13-16

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

39

 

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

39

 

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

39

 

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

39

17-24

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

28

 

5226

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

28

 

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

28

 

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

28

 

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

28

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

28

 

4753

Biernacka

Alicja

LUKS Kusy Laskowice

2010

28

 

5228

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

28

25.

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

21

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz